Dokuma Wrap Buz Mavi
Dokuma Wrap Buz Mavi
Dokuma Wrap Buz Mavi

Dokuma Wrap Soft Mavi

Ürün; kendine özel tasarlanan hediye kutusuyla, detaylı anlatıma sahip kullanım kılavuz kitapçığı, takım bebek beresi ve taşıma kesesi hediyesiyle birlikte gönderilmektedir.

Ürün kumaşı dokumasıyla ünlü Denizli ilinin Buldan ilçesinde markamıza özel olarak premium kalite de, babywearing esaslarına uygun olarak dokunmaktadır. %100 Saf Pamuk iplikleri organik doğal boyalarla renklendirilmiştir. Saf Pamuk yapısından dolayı kumaş nefes almaktadır. Kışın ve serin havalarda sıcak tutmakta, yazın ve sıcak havalarda nefes alan yapısıyla terletmeyerek rahatlıkla 4 mevsim kullanıma uygundur. Buldan dokumasının dayanıklılığı ve markamıza özel olarak geliştirilen tekniğinden dolayı, ürünün alt taşıma kilo limiti olmadığı gibi hiç bir taşıma üst kilo limiti de yoktur. Ön taşıma, sırt da taşıma, yan kalça üstü taşıma olarak 3 yönlü kullanıma sahiptir. Bağlama çeşidi sınırsızdır. Wrap Sling olarak kullanımın yanında özel bağlama teknikleri ile Halka Sling şeklinde de kullanımı mevcuttur. Prematüre ve Yenidoğan bebeklerin doğduğu dakikadan itibaren hiç bir ek aparat gerekmeksizin sınırsız kilo ve yaşa kadar kullanımı mevcuttur. Ürün kendine özel tasarlanan kutusuyla, detaylı anlatıma sahip kullanma kılavuz kitapçığı, hediye takım bebek beresi ve taşıma kesesiyle birlikte gönderilmektedir. 

Yıkama Talimatı;

30 derece veya Soğuk Suda, hassas veya hızlı program da, tek başına veya kendi benzer(aynı) renkleriyle birlikte orta devirde yıkanmalıdır. Kurutma makinesi önerilmez,sererek kurutulur. Orta ısı da Ütülenebilir. Saf Pamuk Yapısı ve dokumanın sıkılığından dolayı sadece ilk yıkamaya mahsus olarak 1-2 cm çekme yapabilir. Bu sebeple ölçülendirmesi ve kesimi çekme payı hesap edilip fazlalaştırılarak dikilmiştir.