1989 doğumlu Biyoloji Öğretmeni olan, 2017 yılının Mart ayında melek kızım İlay’ı Dünyaya getirip,2017 yılının Ağustos ayında ise kaybeden bir anneyim. O sebeple bu ürün kızı esnek wrap slingini çok seviyor ve en özel, en yakın anlarını annesiyle esnek wrap slingle doyasıya yaşadı diye, bir annenin kızına bu Dünya da armağanıdır.

Ürünü çıkarma da ki  amacım kızımın adını ölümsüzleştirerek, O’nun adına güzel bir şeyler üretmek ve adını yaşatmaktı. Daha sonrasında sizler de sevdiğiniz ve tercih ettiğiniz için, bu sebeple girişimcilik hayatına adım attım. Ve siz sevgili ailelere en kaliteli ürünü, en sağlıklı şekilde sunmak ve en doğru şekilde destek verebilmek için 7 kuşaktır devam eden, Tekstil sektörü olan aile mesleğimize ve Babywearing Dünyasına giriş yapmış oldum. Ürünü doğru kullanmayı öğretmek ve sağlık açısından tüm püf noktaları adına, gerekli tüm eğitimleri alıp Babywearing Danışmanı oldum ve bu yola baş koydum. Uzun çalışmalar ve emekler sonucunda da ortaya 4 Kasım 2017 yılında İlay’s Beauty Wrap Sling çıktı.

Bu ürünle birlikte istedim ki İlay’ın Güzelliği her yeri herkesi sarsın, anneler ve bebişleri İlay’ın Slingiyle hep koyun koyuna mutlu yaşasın.

Bu hayalimi gerçekleştirmek için her zaman bana destek olan sevgili eşim, annem, babam ve kardeşime çok teşekkür ederim..

                                                                                   Ayşegül  Güzelocak