Vizon
Vizon
Vizon
Vizon

Premium Esnek Wrap Sling Vizon Rengi

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺619,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺599,90(KDV Dahil)

 

Ürün; kendine özel tasarlanan hediye kutusuyla, detaylı anlatıma sahip kullanım kılavuz kitapçığı, takım bebek beresi ve taşıma kesesi hediyesiyle birlikte gönderilmektedir.

:

Ürün kumaşı; markamıza özel olarak, babywearing esaslarına uygun şekilde bebekler için Premium Sınıfta üretilmiştir. Oeko-Tex ve İso9001 Sertifikalrına Sahip, Bebeklere özel 1.sınıfta %100 Pamuk (sıkı interlok) kumaştır. Bebeklerin sağlığı için kumaşlarımız Organik doğal kök boyalarla renklendirilmiştir. Kumaşlarda hiç bir kimyasal ve azo boyar madde bulunmamaktadır. İçerik temizliğinden ve %100 pamuk yapısından dolayı nefes alır ve bu sebeple dört mevsim rahatlıkla kullanılır. Prematüre ve yenidoğan bebeklerin doğduğu dakikadan itibaren hiç bir ek aparat gerektirmeden maksimum 14 kiloya kadar kullanımı mevcuttur. Ürün boyu 5 m eni 56-58 cmdir. Ürün kendine özel tasarlanan kutusuyla, detaylı anlatıma sahip kullanma kılavuz kitapçığı, hediye takım bebek beresi ve taşıma kesesiyle birlikte gönderilmektedir. Ürünü yıkama talimatına uygun yıkadığınız müddetçe kumaşında asla tüylenme, deformasyon, kumaşın esnemesinde herahngi bir bozulma, çekme olmaz.

Yıkama Talimatı;

İlk yıkama tek başına, 30 derece de hızlı programda yapılmalıdır.30 derece de, hassas veya hızlı program da, tek başına veya kendi benzer(aynı) renkleriyle birlikte orta devirde yıkanmalıdır. Kurutma makinesi önerilmez,sererek kurutulur. Orta ısıs da Ütülenebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR